Innowacyjny produkt ColorFull Oknoplast

 

Proponowane przez nas szyby z powłokami zrewolucjonizują podejście do zakupu okien. W ofercie posiadamy szyby z powłokami niskoemisyjnymi, pozwalające na efektywne pozyskiwanie ciepła z energii słonecznej. Teraz sami możemy decydować w którym pomieszczeniu umieścimy np. szyby które pozyskują i zatrzymują więcej ciepła wewnątrz, zmniejszając tym samy koszty ogrzewania, a w którym szyby o ograniczonej przepuszczalności energii słonecznej, skutkujące mniejszym nagrzewaniem się pokoju. Tym samym zyskujemy najlepszy bilans energetyczny, tworząc prawdziwy dom energooszczędny.


A co z drugą nowością czyli Colorfull?
Okno w wersji Colorfull to prawdziwy hit. Jako pierwsi wprowadziliśmy rozwiązanie, w którym poza tradycyjnie oklejonymi folią drewnopodobną widocznymi płaszczyznami okna, w systemie ColorFull foliowane są również elementy wewnętrzne, widoczne po otwarciu skrzydła. Dzięki temu okna posiadają jednolity kolor i strukturę na całej swojej powierzchni i wizualnie nie różnią się od okien drewnianych. System ColorFull został już wyróżniony jako „Najlepszy Produkt” przez renomowany włoski portal budowlany Edilportale.

colorfull okna w lublinie

Okna Lublin

ul. Koncertowa 9

tel. 81 740 43 37

Zobacz na mapie

 

Okna Łęczna

ul. Targowa 1

tel. 81 462 37 40

Zobacz na mapie

NOWOŚCI

Zobacz nasze najnowsze oferty.Nowości okna w lublinie

 

Dowiedź się więcej o nowych produktach >>>

PROMOCJE

Na takie promocje czekaliście!Promocje okna w lublinie

 

Sprawdź aktualne rabaty >>>

EKSPERT RADZI

Dowiedz się na co warto zwrócić uwagę. Rady okna w lublinie

 

Zobacz cenne porady >>>

Veka Okna Lublin   Adeco Drzwi Lublin       Logo Anwis producenta rolet, żaluzji, moskitier   Logo producenta drzwi antywłamaniowych Gerda Logo producenta bram garażowych, drzwi stalowych WiśniowskiLogo producenta parapetów Inter Masso