BRAMY GARAŻOWE

Szukasz bramy o klasycznym i ponadczasowym wyglądzie, a może o niebanalnym nowoczesnym wzornictwie? W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze produkty charakteryzują się wyjątkowym designem, wytrzymałością, zapewniają komfort, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

BRAMY

Szukasz bramy garażowej, która dopełni Twoją inwestycję?

Poznaj zalety naszych produktów.

Brama garażowa BELADO

Brama BELADO została stworzona z myślą o energooszczędności, najwyższej jakości wykonania i wyjątkowym designie. Jej gruby pancerz chroni skutecznie wnętrze garażu oraz innych pomieszczeń, które do niego przylegają przed nadmiernym wychłodzeniem. Jest to bardzo ważne, ponieważ mniejsza utrata ciepła, przekłada się na mniejsze zużycie energii niezbędnej do ogrzewania.

Brama segmentowa BELADO stanowi idealne rozwiązanie dla różnego typu garaży. Dzięki maksymalnej szerokości 5,5 m może być wykorzystana zarówno w bardzo szerokich jak i garażach dwustanowiskowych.

.

Więcej informacji >>

Brama garażowa DEKADO

Wysoka funkcjonalność i nowoczesny design oraz dobre parametry izolacji termicznej – to główne zalety bramy segmentowej DEKEDO. Model zaprojektowany został z dbałością o każdy detal, dzięki czemu cechuje się atrakcyjną stylistyką oraz wysoką jakością użytkową. Przez zastosowanie nowoczesnych technologii powstał produkt, który wyróżnia się wysoką trwałością i bezawaryjnością. Brama DEKEDO odznacza się także znakomitymi parametrami termoizolacyjnymi i wysoką energooszczędnością, co obniży koszty ogrzewania pomieszczenia. To optymalny wybór dla nowoczesnego domu.

Więcej informacji >>
0
Lata doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu