OKNA

Inspiracje współczesnymi trendami architektonicznymi i najwyższa precyzja wykonania widoczne są w każdym detalu okien OKNOPLAST. Właśnie dzięki temu zyskaliśmy tak duże grono użytkowników w tak wielu krajach.

OKNA

Inspiracje współczesnymi trendami architektonicznymi i najwyższa precyzja wykonania widoczne są w każdym detalu okien OKNOPLAST. Właśnie dzięki temu zyskaliśmy tak duże grono użytkowników w tak wielu krajach.

Okno PAVA

System PAVA to nowatorskie okno zaprojektowane z myślą o rosnących potrzebach, takich jak większa energooszczędność i nieprzemijający design.

Obniżony profil skrzydła to nawet 10% więcej naturalnego światła we wnętrzu. Dzięki dodatkowej uszczelce w ramie, system PAVA zapewnia skuteczniejszą izolację cieplną i akustyczną. Przełomowa technologia suchego wklejania szyby sprawia, że otwieranie i zamykanie okna przebiega niezwykle płynnie.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna powinny w jak największym stopniu zmniejszać straty cieplne. Okna Winergetic Premium nie tylko je zmniejszają, ale likwidują, a to z kolei zasługa niezwykle trwałej, solidnej konstrukcji wynikającej z autorskiego, przemyślanego w każdym calu projektu stworzonego przez nasz zespół. Za tak dobre wyniki odpowiadają m.in. sama konstrukcja, w której umieściliśmy nowoczesne elementy, takie jak na przykład uszczelnienia EDMG, które zachowują ciepło we wnętrzu domu tak samo skutecznie w przypadku letnich upałów, czy zimowych mrozów. W oknach Winergetic Premium umieściliśmy również nowoczesne pakiety szybowe, które osadzone w ramach o zaokrąglonym kształcie potęgują również ogólne piękno okien.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Bezpieczeństwo domu to absolutny priorytet dla wszystkich naszych Klientów – doskonale o tym wiemy, dlatego zadbaliśmy o ofertę specjalnie z myślą o nich. Do Twojej dyspozycji oddajemy okna Winergetic Premium Passive, zapewniające ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również przed niekorzystnym działaniem czynników pogodowych i ewentualnymi próbami włamań. Winergetic Premium Passive dbają o to zarówno w okresie największych mrozów, jak i fali letnich upałów. Dlaczego okna Winergetic Premium Passive działają tak skuteczne? Wszystko dzięki najlepszym materiałom z których zostały wykonane, a także dzięki dodatkowym okuciom, uszczelnieniom i wzmocnionemu pakietowi szybowemu. To doskonały przykład trwałego okna, które wytrzyma zarówno najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, jak i próby włamań nawet najbardziej zuchwałych włamywaczy. Zaufaj oknom Winergetic Premium Passive – one ochronią dom za Ciebie.

Więcej informacji >>

Okno PRISMATIC

System PRISMATIC to rozwiązanie o smukłej formie i wysokiej funkcjonalności, oferujące perspektywę wielu korzyści.

Trzecia, środkowa uszczelka w konstrukcji systemu PRISMATIC to gwarancja szczelności i izolacji termicznej. Większa powierzchnia przeszkleń, uzyskana dzięki niższemu profilowi to dodatkowe korzyści: optymalnie doświetlone wnętrza i mniej zużytego plastiku do produkcji okna to ukłon w stronę harmonii ze środowiskiem.

Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel zyskały tak dużą popularność i wierne grono fanów w głównej mierze za sprawą nowoczesnej, smukłej i pozbawionej zaokrągleń konstrukcji, w której umieściliśmy dodatkowo bardzo duże przeszklenia. Przynosi to oczywiście ogromne korzyści dla samych wnętrz – ogromne przeszklenia sprowadzają do wnętrza domu większą ilość światła słonecznego, a okienny profil nadaje nawet najbardziej typowemu budynkowi oryginalnego designu i wyróżnia go na tle pozostałych domów. Do tego, całość będzie jeszcze lepiej zgrana za sprawą dowolnego wyboru koloru, spośród dostępnych wersji kolorystycznych. Możesz samodzielnie dopasować do okiennych skrzydeł – ciemne lub jasne, jednolite lub zróżnicowane odcienie. Wybór należy do Ciebie. My gwarantujemy wysoką jakość i niepowtarzalność, która sprawdzi się w absolutnie każdym domu.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Dla użytkowników, którzy na pierwszym miejscu stawiają klasyczny wygląd okien, uniwersalność i solidność ich wykonania, stworzyliśmy okna Koncept. Co je wyróżnia? To stolarka, która w idealny sposób łączy nowoczesny, minimalistyczny styl z parametrami technicznymi o optymalnej wartości. Dzięki tym rozwiązaniom, okna Koncept zapewniają domowi zarówno atrakcyjną izolacyjność termiczną, akustyczną, bezpieczeństwo, jak i design zgodny ze współczesnymi trendami. Przy tym, okna Koncept doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST, tworząc połączenie o największych przeszkleniach i aranżacyjnym minimalizmie godnym nawet najbardziej nowoczesnych wnętrz. Dzięki oknom Koncept zyskasz zarówno stylowy design, jak i komfort wynikający ze spokoju o parametry Cieplne swojego domu.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Nasi Klienci są zgodni, że okna Prolux zapewniają zaskakująco dużą powierzchnię szybowa, a ta z kolei odpowiada za jasność we wnętrzach. Wszystko to zasługa maksymalnie dużych przeszkleń, stworzonych na bazie najlepszego szkła, przepuszczającego odpowiednią ilość światła i odpornego na docierający z zewnątrz hałas, nawet, jeśli w pobliże przebiega najbardziej ruchliwa ulica. Badania dowodzą, że Prolux to nawet 22% więcej światła w pomieszczeniach niż w przypadku tradycyjnych okien PCV dostępnych na rynku. Jednak na tym nie kończymy – okna Prolux to również niezwykła wygoda, o której decyduje udoskonalony system otwierania i umieszczony w nich zestaw akcesoriów, wśród których można znaleźć wyprofilowane, eleganckie klamki i nowoczesne okucia. Właśnie dzięki temu, okna Prolux są niezwykle oryginalne i praktyczne, a przy tym, doskonale spełniają powierzoną im rolę zarówno w niewielkich mieszkaniach, jak i dużych domkach jednorodzinnych.

Więcej informacji >>
0
Lata doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu