Drzwi tarasowe HST, Slide i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST są zróżnicowane zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i estetycznych. Przy tym, gwarantują Klientom wygodne i bezpieczne wyjście oraz większą ilość światła we wnętrzu domu. Ta optycznie go powiększa i rozjaśnia nawet najciemniejszy kąt pokoju.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to nasza autorska konstrukcja, która pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń, bezpiecznych progów i wyjścia, zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Oferujemy niekonwencjonalny design, będący odpowiedzią na aktualne trendy architektoniczne oraz działanie, które będzie tak samo wygodne przez lata efektywnego użytkowania.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium to rozwiązanie idealne do dużych pomieszczeń z równie dużym tarasem – jeśli takie posiadasz, koniecznie zapoznaj się z tym modelem. Za sprawą udoskonalonej budowy drzwi HST Premium oferują wyjście o szerokości aż 6,5 m co przekłada się również na przeszklenia – sięgające dosłownie od sufitu po podłogę i wprowadzające do wnętrza jeszcze większą ilość światła. Całości dopełnia nowoczesny system działania i specjalne okucia, które sprawiają, że do obsługi drzwi tarasowych HST Premium potrzeba niewielkiego nakładu sił, przez co może je obsługiwać nawet dziecko. To maksymalnie duży komfort użytkowania.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST dedykujemy wnętrzom o odrobinę mniejszym metrażu – w takich warunkach sprawdzają się w każdym domku jednorodzinnym z wyjściem na taras lub do ogrodu. Uzbrojone są w szyby o zdecydowanie większej powierzchni niż standardowe modele na rynku, abyś mógł cieszyć się widokiem swojego ogrodu w jak największym stopniu, a przy tym mógł czerpać radość z maksymalnie rozjaśnionego wnętrza. Przy tym, za sprawą udoskonalonego systemu otwierania i zamykania – opartego na dwóch niezależnych prowadnicach – drzwi tarasowe HST wymagają niewielkiego nakładu sił, a do tego, za sprawą wytrzymałych materiałów z których zostały wykonane, posłużą Ci na długie lata.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? To mit, że małego metrażu nie można skomponować z drzwiami tarasowymi. Drzwi PSK i PSK-Z zaprzeczają temu w 100%. To właśnie w nich zastosowaliśmy smuklejsze skrzydła, solidniejsze ramy i system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości, przy niewielkim nakładzie sił do ich obsługi – to dziecinnie łatwa czynność, dająca ogromną satysfakcję. W PSK i PSK-Z znajdziesz również dodatkowe uszczelnienia i maksymalne powierzchnie szyb, które wpuszczają do wnętrza tyle światła, ile tylko potrzebujesz. To ważne, ponieważ drzwi tarasowe PSK i PSK-Z zapewniają z jednej strony odpowiednią ilość atrakcyjnego i zdrowego światła słonecznego, a z drugiej dbają o zachowanie ciepła w czterech ścianach, dzięki bardzo solidnej i niezwykle szczelne konstrukcji.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Interesuje Cię przede wszystkim minimalizm i komfort użytkowania? PSK Atrium to piękno prostych form. Idealnie sprawdzą się w przypadku modnych wnętrz skandynawskich, potęgując ogólny design Twojego domu, a do tego, znajdziesz w nich duże przeszklenia umieszczone w wąskich, jasnych i kształtnych ramach. W ten sposób drzwi tarasowe PSK Atrium nadają wnętrzom świeżości nie tylko za sprawą większej ilości światła, ale również samego koloru w jakim została stworzona cała konstrukcja. Do tego, drzwi tarasowe PSK Atrium dbają o to, aby do wnętrz nie wdarło się zimno. Do tego, zmniejszają straty cieplne dzięki umieszczonym w nich, nowoczesnym uszczelnieniom. Warto zaufać temu modelowi, który choć niepozorny, doskonale sprawdza się w absolutnie każdych warunkach.

Więcej informacji >>
0
Lata doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu