ROLETY

Ciekaw jesteś, jak nasze produkty prezentują się bezpośrednio w domach naszych Klientów? Dajemy Ci taką możliwość – nasze realizacje zebraliśmy w tym miejscu specjalnie z myślą o Tobie.

ROLETY

Szukasz dodatków do nowo zakupionych okien, które przy okazji zwiększą ich parametry techniczne? OKNOPLAT przybywa na ratunek, oddając do Twojej dyspozycji cztery rodzaje rolet – Luna, Sol Evolution, Sol i Terra, z których każda posiada unikatowe cechy i parametry techniczne.

Rolety LUNA

Rolety Luna w głównej mierze zabezpieczą Twój dom przed uciekającym ciepłem – dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie nawet w najmroźniejszą zimę. Odpowiada za to bardzo trwała konstrukcja wykonana z najlepszego, wysokogatunkowego aluminium, zapewniająca szczelność, która potęgowana jest przez montaż przeprowadzony wyłącznie po zewnętrznej stronie okien, z wykorzystaniem profilu pełniącego rolę ich przedłużenia – to nasz niezawodny sposób na maksymalnie trwałe i efektywnie działające produkty. Dzięki temu, rolety nie wpuszczają do wnętrza zimna i nie wypuszczają cennego ciepła. To doskonały sposób na ochronę domu i zmniejszenie wartości rachunków za ogrzewanie, które z roku stale rosną.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Sol Evolution to synonim nowoczesnego i stylowego designu. Powstały właśnie z myślą o tych Klientach, którzy cenią sobie przede wszystkim stylowy wygląd. Ten model zachwycił projektantów z całego świata, czyniąc rolety Sol Evolution jednym z najchętniej wybieranych produktów z naszej oferty. Aby zadbać o to, żeby rolety idealnie skomponowały się z Twoim domem, oddajemy Ci do wyboru wiele kolorów, w których możemy wykonać nasz produkt. Wolisz czerń, brąz, a może czerwień? Z pewnością pomożemy Ci dobrać taką ofertę, aby dzięki roletom Sol Evolution Twój dom nabrał jeszcze więcej charakteru – możesz być o to pewny.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

O światło w domu trzeba dbać, ale ważne, żeby nie przesadzić z jego ilością. Wie o tym każda osoba, którą choć raz dopadła migrena. W kontroli ilości światła wpadającej do wnętrza domu pomagają rolety, a na pewno rolety Sol. Idealnie szczelna i trwała konstrukcja oraz sposób montażu sprawiają, że rolety Sol są niezwykle efektywne, dzięki czemu, z pomocą pilota (wersja bezprzewodowa) lub przycisku umieszczonego tuż obok rolet (wersja przewodowa) możesz w pełni kontrolować ilość światła we wnętrzu swojego domu. Dodatkowym plusem jest oczywiście możliwość zachowania ciepła w Twoich czterech ścianach i ich ochrony przed nocnymi i zimowymi spadkami temperatury.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Chcesz poprawić bezpieczeństwo swojego domu? Rolety Terra są produktem, przy produkcji którego skorzystaliśmy nie tylko z w pełni autorskiego projektu, ale też z najlepszych i najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Bezpieczeństwo całego domu wzrasta również dzięki sposobowi, w jaki przeprowadza się montaż rolet Terra – wypełniając dokładnie wnękę między oknami a ścianą domu. Dzięki temu, i dodatkowym walorom estetycznym rolety Terra to również światowej klasy design. Nasz produkt świetnie sprawdzi się w każdym domu, jeszcze bardziej zwiększając bezpieczeństwo domowników i ogólne wrażenia estetyczne budynku.

Więcej informacji >>
0
Lata doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu